ВЫГОДНО


У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.

Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Купувати GoodFood — вигідно!
За 100% сплати товару доставка відділення "Нової пошти" БЕЗПЛАТНО!
Оформляйте замовлення прямо зараз!
Вітрина холодильна GoodFood RTC72L — призначена для демонстрації кондитерських виробів. Об'єм камери 72 л. Корпус — пластик. Колір чорний. Випуклі двері. Подвійне скло. У комплекті 4 обертові полиці. Двостороння бічна світлодіодна (LED) підсвітка, хромовані полиці, цифрова панель керування. Відстань між полицями 160 мм. Циркуляція холодного повітря 2 вентиляторами. Температурний режим 0...+10 °C.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Good Wood |
| Країна виробник | Китай |
| Максимальна робоча температура | 10 град. |
| Номінальна напруга | 220 В |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Призначення | Для кондитерських виробів |
| Тип встановлення обладнання | Настільний |
| Потужність, кВт | 0.17 |
| Об'єм (л) | 78 |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 450 мм |
| Ширина | 450 мм |
| Висота | 983 мм |
| Вага | 39 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вид обладнання | Вітрина холодильна |
| Тип охолодження | динамічний |
- Ціна: 33 678 ₴

