ВЫГОДНО






Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Купувати GoodFood - вигідно!
При 100%-й оплаті товару доставка на відділення "Нової пошти" БЕЗКОШТОВНО!
Оформіть замовлення прямо зараз!
Фаршемес GoodFood SM2 - професійне обладнання, яке призначене для перемішування м'ясного фаршу зі спеціями.
Фаршемес оснащений 1 швидкістю роботи. Час одного перемішування 5-10 хвилин.
Розмір завантажувальної ємності - 225*180*190h мм. Завантаження - до 2,5 кг. Максимальний кут нахилу ємності 90 градусів, що дозволяє зручно вивантажувати готовий продукт.
Діжа і спіраль виконані з нержавіючої сталі.
Потужність - 0,37 кВт, підключення - 220 в Габаритні розміри - 405*275*400 мм. Вага - 18 кг.
Гарантія на брак заводу-виробника - 12 міс.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | GoodFood |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Кількість швидкостей роботи | 1 |
| Номінальна напруга | 220 В |
| Завантаження тесту | 2.5 кг |
| Вид обладнання | Фаршеміс |
| Потужність(кВт) | 0,37 |
| Матеріал діжі | Нержавіюча сталь |
| Час змішування, хв | 10 |
| Розмір завантажувальної ємності, мм | 225*180*190h |
| Матеріал спіралі | Нержавіюча сталь |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 18 кг |
| Ширина | 275 мм |
| Висота | 400 мм |
| Довжина | 405 мм |
- Ціна: 8 068 ₴

