ВЫГОДНО






Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Купувати GoodFood - вигідно!
При 100%-й оплаті товару доставка на відділення "Нової пошти" БЕЗКОШТОВНО!
Оформіть замовлення прямо зараз!
Фаршеміс GoodFood SM5 - професійне обладнання, яке призначене для перемішування м'ясного фаршу зі спеціями.
Фаршеміс оснащений 1 швидкістю роботи, а також функцією реверс. Продуктивність 20-25 кг/год
Розмір завантажувальної ємності - 280*225*255h мм. Завантаження - до 5-6 кг Максимальний кут нахилу ємності 90 градусів, що дозволяє зручно вивантажувати готовий продукт.
Час одного перемішування 10-15 хвилин.
Діжа і спіраль виконані з нержавіючої сталі.
Потужність 0,55 кВт, підключення - 220 в Габаритні розміри - 610*380*610 мм. Вага - 33 кг
Гарантія на брак заводу-виробника - 12 міс.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | GoodFood |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Кількість швидкостей роботи | 1 |
| Номінальна напруга | 220 В |
| Продуктивність | 20 кг/год |
| Завантаження тесту | 5 кг |
| Вид обладнання | Фаршеміс |
| Реверс | Є |
| Матеріал діжі | Нержавіюча сталь |
| Час змішування, хв | 15 |
| Розмір завантажувальної ємності, мм | 280*225*255h |
| Матеріал спіралі | Нержавіюча сталь |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 33 кг |
| Ширина | 380 мм |
| Висота | 610 мм |
| Довжина | 610 мм |
- Ціна: 15 709 ₴

