
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Апарат Remta SD16 призначений для приготування шаурми.
Завантаження м'яса - до 50 кг. Оснащений керамічними нагрівальними елементами та ручним приводом. Відокремленне регулювання нагрівачами.
Корпус виконаний з нержавіючої сталі.
Країна-виробник - Туреччина.
Потужність - 4,8 кВт; підключення - 220В. Габаритні розміри - 540*660*1100h мм. Вага - 28 кг.
Гарантія на брак заводу-виробника - 12 міс.
| Габаритні розміри | |
|---|---|
| Вага | 28 кг |
| Висота | 1100 мм |
| Ширина | 660 мм |
| Довжина | 540 мм |
| Основні | |
| Виробник | Remta |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Країна виробник | Туреччина |
| Номінальна потужність | 4.8 кВт |
| Матеріал | Нержавіюча сталь |
| Максимальне завантаження | 50 кг |
| Джерело живлення | Електрика |
| Номінальна напруга | 220 В |
| Обертання шампура | Ручне |
| Вид обладнання | Апарат для шаурми |
- Ціна: Ціну уточнюйте

