
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Кошик Hendi 877 203 призначений для миття посуду та кохонного приладдя у посудомийних машинах.
Конструкція кошика забезпечує оптимальне надходження води між посудом та столовими приборами у всіх площинах. Конструкція з дрібної сітки оберігає дрібні прибори від випадіння через дно кошика.
Країна-виробник - Нідерланди.
Матеріал - поліпропілен. Колір - світло-сірий. Габаритні розміри - 500*500*100h мм.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Hendi |
| Країна виробник | Нідерланди |
| Стан | Новий |
| Основні атрибути | |
| Матеріал | Поліпропілен |
| Призначення | для посуду |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 500 мм |
| Ширина | 500 мм |
| Висота | 100 мм |
- Ціна: 949 ₴

