




Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Соковижималка Bartscher 150184 призначена для отримання соку з твердих овочів та фруктів. Для професійного комерційного використання.
Центробіжна. Дві швидкості роботи; максимальна - 20 000 об/хв. Діаметр завантажувального отвору - 70 мм. Об'єм стакана для соку - 1 літр. Оснащена системою автоматичного виштовхування відходів.
Корпус виконаний з нержавіючої сталі та харчового пластику.
Країна-виробник - Німеччина.
Потужність - 0,8 кВт; підключення - 220В. Габаритні разміри - 300*240*430h мм. Вага - 4 кг.
Гарантія на брак заводу-виробника - 12 міс.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Bartscher |
| Призначення | Професійне |
| Тип приладу | Відцентрова |
| Об'єм резервуара для соку | 1 л |
| Кількість швидкостей | 2 |
| Максимальна швидкість обертання | 20000 об/хв |
| Тип управління | Електронно-механічне |
| Номінальна напруга | 220 В |
| Країна виробник | Німеччина |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Вид обладнання | Соковижималка для твердих овочів і фруктів |
| Потужність | 0,8 кВт |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 430 мм |
| Ширина | 300 мм |
| Глибина | 240 мм |
| Вага | 4 кг |
- Ціна: 7 454 ₴

