
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Мікрохвильова піч EasyLine ME1630 - професійне обладнання, що дозволяє швидко розігріти та розморозити продукти.
Об'єм печі - 30 л. Внутрішні розміри камери - 350*357*230h мм.
Піч СВЧ має 5 рівнів потужності. Таймер - до 10 хв. Потужність мікрохвиль - 1000 Вт. Оснащена функцією "розморожування".
Корпус і камера виконані з нержавіючої сталі.
Країна-виробник - Італія.
Потужність - 1,6 кВт. Підключення - 220В. Габаритні розміри - 545*460*325h мм. Вага - 15 кг.
Гарантія на брак заводу-виробника - 12 міс.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | EasyLine |
| Максимальна потужність мікрохвиль | 1000 Вт |
| Об`єм | 30 л |
| Внутрішнє покриття | нержавіюча сталь |
| Країна виробник | Італія |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Кількість рівнів потужності | 5 |
| Вид обладнання | Піч мікрохвильова |
| Підключення, В | 220 |
| Таймер, хв. | 10 |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 325 мм |
| Ширина | 545 мм |
| Глибина | 460 мм |
| Вага | 15 кг |
- Ціна: 32 504 ₴

