
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Гриль саламандер Airhot SGE-938 призначений для забезпечення рівномірного просмаження, остаточного доготування страв. Має фіксовану кришку та являє собою широко зажадану економну модель.
| Габаритні розміри | |
|---|---|
| Вага | 15 кг |
| Висота | 380 мм |
| Ширина | 390 мм |
| Довжина | 580 мм |
| Основні | |
| Виробник | Airhot |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Країна виробник | Китай |
| Номінальна потужність | 2.2 кВт |
| Матеріал | Нержавіюча сталь |
| Кількість робочих поверхонь | 1 |
| Джерело живлення | Електрика |
| Тип встановлення обладнання | Настільний |
| Номінальна напруга | 220 В |
| Вид обладнання | Гриль саламандер |
| Терморегулятор | є |
| Температурний режим, °С | +30...+300 |
| Піддон для збору жиру і крихт | є |
| Фіксований вгору саламандри | так |
- Ціна: 7 618 ₴

