



Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Таця охолоджувана Hendi 424 155 - компактна таця, яка стане гідною прикрасою шведського столу та приверне увагу гарною викладкою холодних закусок і десертів.
Таця охолоджувана Hendi 424 155 обладнаний:
- 2-ма холодоелементами;
- 1-м подносом з неіржавкої сталі;
- 1-й прозорою кришкою з ABS-пластику;
- основою з полистирола.
Принцип роботи таця полягає в такому: холодоелементи наповнюються водою, потім заморожуються в морозильній камері, після чого кладуться під неіржавка таця з продуктом. Отже, охолодження продукту відбувається природним способом і ніяк не регулюється примусово.
Тривалість процесу охолодження залежить від температури довкілля та первинної температури викладуваних продуктів.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Hendi |
| Країна виробник | Нідерланди |
| Призначення | Для холодних закусок і десертів |
| Тип встановлення обладнання | Настільний |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 430 мм |
| Ширина | 290 мм |
| Висота | 150 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вид обладнання | Піднос охолоджуваний |
- Ціна: 2 360 ₴

