




Шнековий соковитискач Hendi 221044 служить для приготування свіжих соків, мусів, пюре та фруктових коктейлів. Соковитискач підійде як для м'яких фруктів та овочів (чорниця, малина, полуниця), так і твердих (буряк, ріпа, імбир), а також трав, зелені, пророслого насіння. Завдяки високій ефективності пристрою, соковижималка вичавлює набагато більше соку, ніж звичайні соковижималки, а залишився від фруктів і овочів макуха виходить майже повністю сухим. Вижимання соку нагадує процес холодного пресового віджиму.
Соковитискач оснащений потужним індукційним двигуном постійного струму з функцією реверсу, для самоочищення пристрою від застряглого макухи, магнітним вимикачем безпеки при неправильному монтажі головки, великим завантажувальним отвором Ø83 мм з механізмом безпеки від випадкового вкладення руки (для яблук, груш, ріпи), малим завантажувальним отвором Ø42 мм з штовхачем для довгих овочів (морква, петрушка, цибуля-порей), практичним некапающим зливним клапаном, сіткою для соку виготовленої з нержавіючої сталі AISI 304.
Матеріал шнека і віджимною кошика соковижималки - TRITAN (не містить бісфенолу A). Корпус соковижималки оснащений практичною ручкою і виготовлений з матового алюмінію і пластика ABS.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Hendi |
| Сфера використання | HoReCa |
| Споживана потужність | 250 Вт |
| Об'єм резервуара для м'якоті | 1.5 л |
| Максимальна швидкість обертання | 45 об/хв |
| Тип управління | Електронно-механічне |
| Номінальна напруга | 220 В |
| Матеріал корпусу | Пластик, Алюміній |
| Країна виробник | Нідерланди |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Вид обладнання | Соковижималка для твердих овочів і фруктів |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Автоматичний викид м'якоті | Так |
| Діаметр завантажувального отвору | 83 мм |
| Реверс | Так |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 545 мм |
| Ширина | 175 мм |
| Глибина | 260 мм |
| Вага | 7.2 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип приладу | Соковитискач |
- Ціна: Ціну уточнюйте

