
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Апарат для хот-догів EFC HDSO-3 застосовується для одночасного приготування сосисок і підігрівання булочок в точках фаст-фуду, кіосків з продажу хот-догов, закусочних, пабів тощо.
Хот-дог апарат містить пароварку для приготування сосисок і підігрівач для булочок; Приготування сосисок займає приблизно 1 хвилину; Розігрів булочок на штирях займає приблизно 30 сек.; Кошик пароварки складається з 2 відсіків і вміщує до 40 сосисок; Корпус із неіржавкої сталі.
| Габаритні розміри | |
|---|---|
| Висота | 385 мм |
| Ширина | 300 мм |
| Довжина | 467 мм |
| Вага | 8 кг |
| Основні | |
| Тип встановлення обладнання | Настільний |
| Країна виробник | Китай |
| Сфера використання | Fast-food, Вулична торгівля |
| Матеріал | Нержавіюча сталь |
| Номінальна напруга | 220 В |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Джерело живлення | Електрика |
| Номінальна потужність | 0.7 кВт |
| Вид апарату | Штирьовий |
| Кількість штирів | 3 |
| Вид обладнання | Обладнання hot-dog |
| Користувальницькі характеристики | |
| Виробник | EFC |
- Ціна: 7 233 ₴

