




Мікрохвильова піч Hendi 281 710 - професійне обладнання, що дозволяє швидко розігріти, розморозити та приготувати продукти на грилі.
Об'єм печі - 20 л. Діаметр поворотної тарілки - 255 мм. Внутрішні розміри камери - 304*306*206h мм.
Піч СВЧ має 9 рівнів потужності. Таймер - до 35 хв. Потужність мікрохвиль - 700 Вт. Оснащена функціями "гриль" та "розморожування".
Мікрохвильовка підходить для посуду діаметром до 280 мм. В комплект поставки входить стійка для грилю.
Корпус та передня панель виконані з нержавіючої сталі. Камера покрита емаллю.
Країна-виробник - Нідерланди.
Потужність - 1,05 кВт. Підключення - 220В. Габаритні розміри - 440*330*259h мм. Вага - 11,1 кг.
Гарантія на брак заводу-виробника - 12 міс.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Hendi |
| Країна виробник | Нідерланди |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Вид обладнання | Піч мікрохвильова |
| Підключення, В | 220 |
| Таймер, хв. | 35 |
| Діаметр поворотної тарілки | 255 мм |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 440 мм |
| Глибина | 330 мм |
| Вага | 11.1 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Максимальна потужність мікрохвиль | 700 |
| Об'єм | 20.0 |
| Висота | 259.0 |
- Ціна: 11 173 ₴

