Вигідно










Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Купувати GoodFood вигідно!
При 100%-вій передоплаті товару доставка на відділення "Нової пошти" безкоштовно!
Оформіть замовлення прямо зараз!
При 100%-вій передоплаті товару доставка на відділення "Нової пошти" безкоштовно!
Оформіть замовлення прямо зараз!
Соковижималка GoodFood FJ200 призначена для отримання соку з твердих овочів та фруктів.
Центробіжна. Одна швидкість роботи - 3000 об/хв. Діаметр завантажувального отвору - 83 мм. Об'єм контейнера для відходів - 7 літрів. Оснащена системою автоматичного виштовхування відходів.
Корпус виконаний з нержавіючої сталі та харчового пластику; чаша, фільтр та диск - із нержавіючої сталі; контейнер для відходів - з пластику.
Країна-виробник - Китай.
Потужність - 0,7 кВт; підключення - 220В. Габаритні разміри - 473*253*522h мм. Вага - 13 кг.
Гарантія на брак заводу-виробника - 12 міс.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | GoodFood |
| Призначення | Професійне |
| Тип приладу | Відцентрова |
| Об'єм резервуара для м'якоті | 7 л |
| Кількість швидкостей | 1 |
| Максимальна швидкість обертання | 3000 об/хв |
| Тип управління | Електронно-механічне |
| Номінальна напруга | 220 В |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Вид обладнання | Соковижималка для твердих овочів і фруктів |
| Потужність | 0,70 кВт |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 522 мм |
| Ширина | 473 мм |
| Глибина | 253 мм |
| Вага | 13 кг |
- Ціна: 21 672 ₴

