




Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Автономний рукомийник - відмінний варіант для роботи в умовах, коли немає можливості підключення до водопроводу та каналізації.
Вода подається з бака об'ємом 20 літрів, злив відбувається у відро. Окрім подачі води, рукомийник також здійснює її підігрів до заданої температури.
Регулювання температури - до +75°С. Час розігріву води до +40°С - 10 хвилин.
Матеріал мийної чаші та корпусу - нержавіюча сталь.
Потужність - 1,6 кВт, підключення - 220 В. Габаритні розміри - 500*500*900h мм.
Рукомийник виготовляється під замовлення. Терміни виробництва - до 15 робочих днів.
Гарантія на брак заводу-виробника - 12 міс.
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Кількість секцій | 1 |
| Матеріал | Нержавіюча сталь |
| Тип встановлення обладнання | Підлоговий |
| Регульовані ніжки | Так |
| Вид обладнання | Рукомийник автономний |
| Підключення, В | 220 |
| Діапазон регулювання температури, °C | 0...+75°С |
| Об'єм резервуара з водою, л | 20 |
| Потужність,кВт | 1,6 |
| Габаритні розміри | |
| Загальна довжина | 500 мм |
| Загальна ширина | 500 мм |
| Загальна висота | 900 мм |
- Ціна: Ціну уточнюйте

