
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Контактний гриль Silver 2133 призначений для обсмажування м'яса, риби та овочів. Для професійного комерційного використання.
Верхня та нижня робочі поверхні - ребристі. Розмір робочої поверхні - 530*250 мм. Дві верхні прижимні плити; розмір однієї - 235*245 мм. Верхні плити фіксуються у будь-якому положенні та працюють автономно одна від одної.
За допомогою термостату температура регулюється в діапазоні від +50 до +300°С. Знімний жирозбірник.
Корпус виконаний з нержавіючої сталі; робочі поверхні - з чавуну.
Країна-виробник - Туреччина.
Потужність - 2,5 кВт; підключення - 220В. Габаритні розміри - 545*420*210h мм. Вага - 28 кг.
Гарантія на брак заводу-виробника - 12 міс.
| Габаритні розміри | |
|---|---|
| Вага | 28 кг |
| Висота | 210 мм |
| Ширина | 420 мм |
| Довжина | 545 мм |
| Основні | |
| Виробник | Silver |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Країна виробник | Туреччина |
| Номінальна потужність | 2.5 кВт |
| Нагрівальний елемент | ТЕН |
| Вид гриль обладнання | Гриль контактний |
| Джерело живлення | Електрика |
| Тип встановлення обладнання | Настільний |
| Номінальна напруга | 220 В |
| Матеріал | Чавун |
| Матеріал корпусу | нержавіюча сталь |
| Тип робочої поверхні | ребриста |
| Материал рабочей поверхности | чавун |
| Діапазон регулювання температури | від +50 до +300°С |
| Розмір нижньої робочої поверхні | 530х250 мм |
| Кількість робочих зон | 2 |
| Розмір верхньої робочої поверхні | 235х245 мм * 2 плити |
- Ціна: 13 159 ₴

