ВЫГОДНО




У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.



Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Купувати GoodFood - вигідно!
При 100%-й оплаті товару доставка на відділення "Нової пошти" БЕЗКОШТОВНО!
Оформіть замовлення прямо зараз!
Фаршеміс GoodFood SM25 - професійне обладнання, яке призначене для перемішування м'ясного фаршу зі спеціями.
Фаршеміс оснащений 1 швидкістю роботи, а також функцією реверсу.
Розмір завантажувальної ємності - 500*350*420h мм. Завантаження - до 25 кг. Максимальний кут нахилу ємності 90 градусів, що дозволяє зручно вивантажувати готовий продукт.
Час одного перемішування 10-15 хвилин.
Діжа і гвинтові лопасті виконані з нержавіючої сталі.
Потужність - 2,2 кВт, підключення - 220 в Габаритні розміри - 800*500*920 мм. Вага - 65 кг
Гарантія на брак заводу-виробника - 12 міс.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | GoodFood |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Кількість швидкостей роботи | 1 |
| Номінальна напруга | 220 В |
| Завантаження тесту | 25 кг |
| Потужність, кВт | 2,2 |
| Час одного замішуючи,хв | 10 |
| Функція реверс | є |
| Матеріал діжі | Нержавіюча сталь |
| Розмір завантажувальної ємності, мм | 500*350*420h |
| Матеріал гвинтових лопатей | Нержавіюча сталь |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 65 кг |
| Ширина | 500 мм |
| Висота | 920 мм |
| Довжина | 800 мм |
- Ціна: 24 397 ₴

