




Мікрохвильова піч Hendi 281 444 - професійне обладнання, що дозволяє швидко розігріти та розморозити продукти.
Об'єм печі - 25 л. Внутрішні розміри камери - 327*346*200h мм.
Піч СВЧ має 4 рівні потужності. Доступ до 10 програм з панелі управління. Можливість зберігання до 100 програм (до 3 етапів у кожній програмі). Таймер - до 60 хв. Потужність мікрохвиль - 1000 Вт. Оснащена функцією "розморожування".
Мікрохвильовка підходить для посуду діаметром до 320 мм та прямокутної форми.
Корпус і камера виконані з нержавіючої сталі.
Країна-виробник - Нідерланди.
Потужність - 1,55 кВт. Підключення - 220В. Габаритні розміри - 511*432*311h мм. Вага - 15,5 кг.
Гарантія на брак заводу-виробника - 12 міс.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Hendi |
| Країна виробник | Нідерланди |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Внутрішнє покриття | нержавіюча сталь |
| Вид обладнання | Піч мікрохвильова |
| Підключення, В | 220 |
| Кількість програм | 100 |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 511 мм |
| Глибина | 432 мм |
| Вага | 15.5 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Максимальна потужність мікрохвиль | 1000 |
| Об'єм | 25.0 |
| Висота | 311.0 |
- Ціна: 27 448 ₴

