
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Електричний варильний апарат Airhot PC-4 призначений для варіння у воді макаронних виробів, овочів, вареників, пельменів.
Макароноварка Airhot PC-4 - об'єм ванни 8 л., дві ванни, у комплекті 4 кошики, розмір кожної 170х315х160, мм.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Airhot |
| Країна виробник | Китай |
| Номінальна споживана потужність | 4 кВт |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Джерело живлення | Електрика |
| Номінальна напруга | 220 В |
| Вид обладнання | Макароноварка |
| Матеріал | нержавіюча сталь |
| Об'єм ванни | 8 |
| В комплеті | 4 кошики |
| Ванни | 2 |
| Розмір кожної ванни, мм | 170х315х160 |
| Ванни з кранами для зливу води | так |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 570 мм |
| Довжина | 410 мм |
| Висота | 280 мм |
- Ціна: 7 293 ₴

