



Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Апарат для шаурми газовий Remta D04Z (D11 LPG) призначений для приготування кебаба, м'яса для шаурми. Корпус із неіржавкої сталі. Без приводу на 2 пальники. Газові пальники забезпечать гарну площу просмаження, за менший час (порівнюючи з теновими нагрівачами) без споживання електроенергії. Роздільне регулювання потужності пальників. Автоматична система вимкнення газу. Розмір пальника: 210х150 мм. Завантаження м'яса: до 30 кг. Довжина шампура: 650 мм.
| Габаритні розміри | |
|---|---|
| Вага | 13 кг |
| Висота | 700 мм |
| Ширина | 580 мм |
| Довжина | 400 мм |
| Основні | |
| Виробник | Remta |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Країна виробник | Туреччина |
| Номінальна потужність | 6.5 кВт |
| Сфера використання | Fast-food, Вулична торгівля |
| Джерело живлення | Газ |
| Тип встановлення | настільна |
| Вид обладнання | Апарат для шаурми |
| Регулювання температури нагріву | так |
| Довжина шампура, мм | 650 |
| Завантаження, кг | до 30 |
| Підключення | скраплений газ |
| Матеріал корпусу | нержавіюча сталь |
| Кількість пальників | 2 |
| Витрата газу,м3/год | 0,6 |
| Автоматична система відключення газу | так |
| Розмір пальника, мм | 210х150 |
- Ціна: Ціну уточнюйте

