



Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Апарат для шаурми газовий Remta D06Z (D12 LPG) призначений для приготування кебаба, м'яса для шаурми. Корпус із неіржавкої сталі. Без приводу на 3 пальники. Газові пальники забезпечать гарну площу просмаження, за менший час (порівнюючи з теновими нагрівачами) без споживання електроенергії. Роздільне регулювання потужності пальників. Автоматична система вимкнення газу. Розмір пальника: 210х150 мм. Завантаження м'яса: до 40 кг. Довжина шампура: 880 мм. Теплова потужність: 9.75кВт. Расход газа: 0.9m3/h.
| Габаритні розміри | |
|---|---|
| Вага | 17 кг |
| Висота | 1050 мм |
| Ширина | 555 мм |
| Довжина | 430 мм |
| Основні | |
| Виробник | Remta |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Країна виробник | Туреччина |
| Номінальна потужність | 9.75 кВт |
| Сфера використання | Fast-food, Вулична торгівля |
| Джерело живлення | Газ |
| Тип встановлення | настільна |
| Вид обладнання | Апарат для шаурми |
| Регулювання температури нагріву | так |
| Довжина шампура, мм | 880 |
| Завантаження, кг | до 40 |
| Підключення | скраплений газ |
| Матеріал корпусу | нержавіюча сталь |
| Кількість пальників | 3 |
| Витрата газу,м3/год | 0.9 |
| Автоматична система відключення газу | так |
| Розмір пальника, мм | 210х150 |
- Ціна: Ціну уточнюйте

