
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Апарат Remta SD10 призначений для приготування шаурми.
Завантаження м'яса - до 15 кг. Довжина шампура - 430 мм. Оснащений керамічними нагрівальними елементами та верхнім електроприводом. Відокремленне регулювання нагрівачами.
Корпус виконаний з нержавіючої сталі.
Країна-виробник - Туреччина.
Потужність - 3,4 кВт; підключення - 220В. Габаритні розміри - 510*660*630h мм. Вага - 17 кг.
Гарантія на брак заводу-виробника - 12 міс.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Remta |
| Країна виробник | Туреччина |
| Джерело живлення | Електрика |
| Обертання шампура | Автоматичне |
| Максимальне завантаження | 15 кг |
| Матеріал | Нержавіюча сталь |
| Номінальна напруга | 220 В |
| Номінальна потужність | 3.4 кВт |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Вид обладнання | Апарат для шаурми |
| Довжина шампура | 430 мм |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 510 мм |
| Ширина | 660 мм |
| Висота | 630 мм |
| Вага | 17 кг |
- Ціна: Ціну уточнюйте

