
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Апарат Remta SD10Н призначений для приготування шаурми.
Завантаження м'яса - до 18 кг. Довжина шампура - 430 мм. Оснащений 4 ТЕНами та верхнім електроприводом. Відокремленне регулювання нагрівачів.
Корпус виконаний з нержавіючої сталі.
Країна-виробник - Туреччина.
Потужність - 2,9 кВт; підключення - 220В. Габаритні розміри - 510*660*630h мм. Вага - 18 кг.
Гарантія на брак заводу-виробника - 12 міс.
| Габаритні розміри | |
|---|---|
| Вага | 18 кг |
| Висота | 630 мм |
| Ширина | 660 мм |
| Довжина | 510 мм |
| Основні | |
| Виробник | Remta |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Країна виробник | Туреччина |
| Номінальна потужність | 2.9 кВт |
| Матеріал | Нержавіюча сталь |
| Максимальне завантаження | 18 кг |
| Джерело живлення | Електрика |
| Номінальна напруга | 220 В |
| Обертання шампура | Автоматичне |
| Вид обладнання | Апарат для шаурми |
| Довжина шампура | 430 мм |
- Ціна: Ціну уточнюйте

