




Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Автономний рукомийник Кий-В АР-15 - відмінний варіант для роботи в умовах, коли немає можливості підключення до водопроводу та каналізації.
Вода подається з бака об'ємом 15 літрів, злив відбувається у відро. Окрім подачі води, рукомийник також здійснює її підігрів до заданої температури.
Регулювання температури - до +50°С. Час розігріву води до +30°С - 8 хвилин.
Матеріал мийної чаші та корпусу - нержавіюча сталь.
Потужність - 1,1 кВт, підключення - 220 В. Габаритні розміри - 440*500*960h мм.
Гарантія на брак заводу-виробника - 12 міс.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | КИЙ-В |
| Країна виробник | Україна |
| Кількість секцій | 1 |
| Матеріал | Нержавіюча сталь |
| Тип встановлення обладнання | Підлоговий |
| Вид обладнання | Рукомийник автономний |
| Напруга, В | 220 |
| Діапазон регулювання температури, °C | 0...+50 |
| Об'єм резервуара з водою, л | 15 |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 30 кг |
| Загальна довжина | 440 мм |
| Загальна ширина | 500 мм |
| Загальна висота | 960 мм |
- Ціна: Ціну уточнюйте

