


При 100%-вій передоплаті товару доставка на відділення "Нової пошти" безкоштовно!
Оформіть замовлення прямо зараз!
Холодильна настільная шафа-вітрина GoodFood RT58L призначена для охолодження та демонстрації напоїв і кондитерських виробів.
Загальний об'єм - 58 л. Дві хромовані гратчасті полиці, що регулюються за висотою. Бокова LED-підсвітка з двох сторін. 1 двері. З усіх 4-х сторін встановлене подвійне скло.
Цифрова панель управління з дисплеєм. Заводські параметри регулювання температури - від +2 до +6°С - це діапазон налаштування термоконтроллера та межі відключення компресора. Температура, що вказана на заводській табличці, - від 0 до +12°С - це температурний діапазон, який може підтримувати вітрина на охолодження, залежно від температури навколишнього середовища.
Динамічне охолодження - циркуляція холодного повітря всередині камери. Автоматичне розморожування кожні 6 годин. Холодогент - R600a або R290.
Відмінною особливістю даної моделі є наявність зовнішнього обдуву вітрини, що дозволяє запобігти запотіванню скла через значну різницю температур внутрішнього та зовнішнього середовища.
Корпус виконаний з чорного пластику.
Країна-виробник - Китай.
Потужність - 0,225 кВт; підключення - 220В. Габаритні розміри - 454*408*820h мм. Вага - 32 кг.
Гарантія на брак заводу-виробника - 12 міс.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | GoodFood |
| Країна виробник | Китай |
| Вид обладнання | Холодильна/охолоджувана вітрина |
| Розташування холодильного агрегату | Вбудований |
| Тип охолодження | Вентильований |
| Колір корпусу | Чорний |
| Номінальна напруга | 220 В |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Тип встановлення обладнання | Настільний |
| Об'єм (л) | 58 |
| Особливості: | Підсвічування, Регульовані полиці, Термостат |
| Потужність | 0,225 кВт |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 454 мм |
| Ширина | 408 мм |
| Висота | 820 мм |
| Вага | 32 кг |
- Ціна: 13 706 ₴

