
Морозильна шафа Frosty GN650BT — це вертикальна промислова морозильна камера для зберігання за негативних температур заморожених продуктів, використовуваних для приготування страв, напівфабрикатів у пакованні. Завдяки вертикально орієнтованій конструкції шафа займає небагато місця, а наявність полиць забезпечує легкий доступ до великої кількості найрізноманітніших продуктів і страв.
Шафа морозильна Frosty GN650BT - об'ємом 650 л., 3 полиці GN-2/1, вентильоване охолодження, автоматичне розморожування, внутрішня підсвітка, замок дверей, to довкілля +38 °C, всередині та зовні виготовлена з неіржавкої сталі. Оброблення сатиноване шліфування satin-finish SCOTCH-BRITE плям від дотику рук не залишається.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | FROSTY |
| Країна виробник | Італія |
| Максимальна робоча температура | -22 град. |
| Мінімальна робоча температура | -18 град. |
| Матеріал | Нержавіюча сталь |
| Номінальна напруга | 220 В |
| Номінальна споживана потужність | 0.42 Вт |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Тип встановлення обладнання | Підлоговий |
| Об'єм (л) | 650 |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 740 мм |
| Ширина | 830 мм |
| Висота | 2010 мм |
| Додаткові характеристики | |
| Кількість дверей обладнання | 1 шт. |
| Кількість полиць | 3 шт. |
| Спосіб відкриття дверей | Розпашна |
| Особливості | Авторазмораживание |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вид обладнання | Шафа холодильна |
| Фіксовані полиці | Так |
- Ціна: 70 755 ₴

