

Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Професійна чебуречниця Rauder JC-12 призначена для приготування різноманітних страв з повним зануренням продуктів у фритюр.
Чебуречниця однопостова настільна. Загальний об'єм ванни - 12 літрів. Розмір робочого простору, в якому безпосередньо розміщується продукт, - 490*330*180h мм.
За допомогою термостата температура регулюється в діапазоні від +60 до +200°С.
Корпус виконаний з нержавіючої сталі.
Потужність - 3,0 кВт, підключення - 220В. Габаритні розміри - 680*370*220h мм. Вага - 10 кг.
Гарантія на брак заводу-виробника - 12 міс.
| Габаритні розміри | |
|---|---|
| Вага | 10 кг |
| Висота | 220 мм |
| Ширина | 370 мм |
| Довжина | 680 мм |
| Основні | |
| Виробник | RAUDER |
| Максимальна робоча температура | 200 град. |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Країна виробник | Китай |
| Мінімальна робоча температура | 60 град. |
| Номінальна споживана потужність | 3 кВт |
| Джерело живлення | Електрика |
| Номінальна напруга | 220 В |
| Вид обладнання | Чебуречниця |
| Тип встановлення обладнання | Настільний |
| Об'єм ванни, л | 12 |
| Матеріал корпусу ванни | нержавіюча сталь |
| Робочий об'єм, мм | 490*330*180h |
- Ціна: 5 989 ₴

