
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Фаршеміс-тістоміс Frosty FLN-25 - обладнання, яке поєднує 2 призначення: перемішування фаршу і заміс крутого тіста.
Фаршеміс-тістоміс оснащений одним валом з 2 лопатями, об'ємом діжі - 70 л. Завантаження до 30 кг.
Устаткування оснащене функцією реверсу.
Швидкість мотора - 1400 об/хв., швидкість обертання валу з лопатями - 200 об/хв.
Час перемішування від 3 до 10 хвилин.
Матеріал корпусу виконаний із пофарбованої сталі. Діжа, вал і лопасті - з нержавіючої сталі.
Потужність - 2,20 кВт, підключення - 220 В. Габаритні розміри - 745*430*845 мм.
Гарантія на брак заводу-виробника – 12 міс.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | FROSTY |
| Країна виробник | Італія |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Номінальна напруга | 220 В |
| Об'єм діжі | 70 л |
| Завантаження тесту | 30 кг |
| Матеріал корпусу | пофарбована сталь |
| Матеріал діжі | Нержавіюча сталь |
| Швидкість двигуна, об/хв | 1400 |
| Швидкість валу, об/хв | 200 |
| Час змішування, хв | 10 |
| Матеріал лопатей | Нержавіюча сталь |
| Кількість лопатей | 2 |
| Матеріал валу | Нержавіюча сталь |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 430 мм |
| Висота | 845 мм |
| Довжина | 745 мм |
- Ціна: 24 224 ₴

