




Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Стелаж сітчастий хромований Skilltec використовується для зберігання різноманітних продуктів, товарів, предметів. Підходить для кухні, виробничого цеху, холодильної камери та складських приміщень.
Оснащений 4-ма сітчастими полицями. Допустиме навантаження на полицю - до 80 кг.
Зручний у збірці та зберіганні. За необхідності легко розбирається та складується, займаючи мінімум корисної площі. Стійки стелажу цільні.
Країна-виробник - Китай.
Габаритні розміри - 1200*450*1900h мм.
Стелаж упакований у 2 картонні коробки:
- 1 коробка з полицями: габарити - 1250х480х170 мм; вага - 15 кг;
- 1 коробка зі стійками: габарити - 1910х115х35 мм; вага - 5 кг.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Skilltec |
| Країна виробник | Китай |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 1200 мм |
| Ширина | 450 мм |
| Висота | 1900 мм |
| Основні атрибути | |
| Вид обладнання | Стелаж сітчастий хромований |
| Тип стелажа | розбірний |
| Тип полиць | сітчасті |
| Матеріал стелажа | Хромований метал |
| Кількість полиць | 4 шт. |
- Ціна: Ціну уточнюйте

