




Суші-кейс Frosty RTS-43L - це спеціальна холодильна вітрина, що призначена для короткострокового зберігання та демонстрації суші та ролів.
Вітрина оснащена електронним термостатом з регулюванням температури в діапазоні від 0 до +12°C. Є функція авторозморожування.
Доступ до внутрішньої камери через розсувні дверцята ззаду або через гнуте переднє скло. LED-підсвічування камери та передньої панелі для рекламної графіки.
Місткість - 4 гастроємності GN1/3 з глибиною 40 мм. Гастроємності входять у комплект постачання.
Корпус виконаний з нержавіючої сталі та пластику.
Країна-виробник - Італія.
Потужність - 0,18 кВт; підключення - 220В. Габаритні розміри - 1131*450*330h мм.
Гарантія на брак заводу-виробника - 12 міс.
| Габаритні розміри | |
|---|---|
| Висота | 330 мм |
| Ширина | 450 мм |
| Довжина | 1131 мм |
| Основні | |
| Виробник | FROSTY |
| Максимальна робоча температура | 12 град. |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Країна виробник | Італія |
| Тип встановлення | Настільний |
| Номінальна напруга | 220 В |
| Вид обладнання | Суші-кейс |
| Місткість | 4 гастроємкості GN1/3-40 |
| Потужність | 0,18 кВт |
- Ціна: 33 371 ₴

