
Макароноварка Apach APPE-47P/PL призначена для швидкого та автоматизованого варіння макаронних виробів, пельменів, вареників та овочів. Для професійного комерційного використання.
Одна ванна. Об'єм - 26 л. Діапазон робочої температури - від +50 до +110°С.
Регулювання потужності перемикачем. Кількість рівнів нагріву - 4. Оснащена системою заливу та зливу води: потребує підключення до водопровідної мережі та каналізації.
Стільниця з формованими краями для збору рідини. Кошики з терморучкою у комплект не входять і купуються додатково.
Корпус виконаний з нержавіючої сталі.
Країна-виробник - Італія.
Потужність - 5,5 кВт; підключення - 380В. Габаритні розміри - 400*714*850h мм. Вага - 38 кг.
Гарантія на брак заводу-виробника - 12 міс.
Суворо забороняється використовувати макароноварку у якості фритюрниці!
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Apach |
| Країна виробник | Італія |
| Тип встановлення | Підлоговий |
| Джерело живлення | Електрика |
| Максимальна робоча температура | 110 град. |
| Мінімальна робоча температура | 50 град. |
| Номінальна напруга | 380 В |
| Номінальна споживана потужність | 5.5 кВт |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Вид обладнання | Макароноварка |
| Количество ванн | 1 |
| Об'єм | 26 л |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 400 мм |
| Ширина | 714 мм |
| Висота | 850 мм |
| Вага | 38 кг |
- Ціна: 104 902 ₴

