



При 100%-вій передоплаті товару доставка на відділення "Нової пошти" безкоштовно!
Оформіть замовлення прямо зараз!
Подрібнювач GoodFood VC160 призначений для отримання начинки шляхом подрібнення часнику, імбиру, картоплі, арахісу, фруктів, овочів, м’яса тощо. Не підходить для фруктів з високим вмістом вологи, для виготовлення пюре та рідин.
Подрібнює продукти до найменших фракцій. Ступінь подрібнення регулюватиметься випускною заслінкою. Діаметр воронки - 85 мм.
Ніж складається з 6 лез. Одна швидкість ножа - 1400 об/хв. Орієнтовна продуктивність - 40-60 кг/год.
Корпус та ніж виконані з нержавіючої сталі.
Країна- виробник - Китай.
Потужність - 0,4 кВт; підключення - 220В. Габаритні розміри - 200*280*430h мм. Вага - 6,3 кг.
Гарантія на брак заводу-виробника - 12 міс.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | GoodFood |
| Країна виробник | Китай |
| Вид обладнання | Куттер |
| Тип встановлення обладнання | Настільний |
| Максимальна швидкість обертання | 1400 об/хв |
| Матеріал | Нержавіюча сталь |
| Номінальна напруга | 220 В |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Швидкість ножа | 1400 об./хв |
| Потужність | 0,4 кВт |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 200 мм |
| Ширина | 280 мм |
| Висота | 430 мм |
| Вага | 6,3 кг |
- Ціна: 3 275 ₴

