
Шафа морозильна Frosty FBD400SS призначена для довгострокового зберігання заморожених продуктів.
Загальний об'єм - 326 л, корисний - 249 л. Температурний режим - -18...-23°С. Цифровий контролер температури з дисплеєм. Статичне охолодження. Ручне розморожування.
Глухі двері із замком. Шість фіксованих гратчастих полиць розміром 480х405 мм.
Дві передні ніжки регулюються за висотою + два задні ролики.
Матеріал корпусу - нержавіюча сталь; внутрішнє оздоблення - білий пластик.
Країна приналежності бренда - Італія.
Потужність - 0,432 кВт; підключення - 220В. Габаритні розміри - 600*639*1875h мм. Вага - 80 кг.
Гарантія на брак заводу-виробника - 12 міс.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | FROSTY |
| Країна виробник | Італія |
| Вид обладнання | Морозильна шафа |
| Максимальна робоча температура | -23 град. |
| Мінімальна робоча температура | -18 град. |
| Тип охолодження | З природною циркуляцією холодного повітря |
| Тип встановлення | Підлоговий |
| Розташування холодильного агрегату | Вбудований |
| Матеріал | Нержавіюча сталь |
| Номінальна напруга | 220 В |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Об'єм | 326 л |
| Потужність | 0,432 кВт |
| Кількість полиць | 6 шт. |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 600 мм |
| Ширина | 639 мм |
| Висота | 1875 мм |
| Вага | 80 кг |
- Ціна: 42 369 ₴

