
Холодильна вітрина Hurakan HKN-LPD150S призначена для короткострокового зберігання та демонстрації продуктів. Особливо підходить для кондитерських виробів.
Тип встановлення - підлоговий. Об'єм - 150 літрів.
Загартоване скло. Прямокутна форма. 3 полиці для викладки: нижня - 800х430 мм, середня - 755х275 мм та верхня - 755х235 мм. LED-підсвітка полиць.
Температурний режим - від +2 до +8°C. Вентильована система охолодження. Система запобігання запотіванню скла.
Система контролю вологості відсутня.
Корпус виконаний з фарбованого металу. Матеріал фронтальної та бічної обшивки - штучний мармур товщиною 1,5 см. Колір - чорний.
Країна-виробник - Китай.
Потужність - 0,46 кВт; підключення - 220В. Габаритні розміри - 900*670*1200h мм. Вага - 165 кг.
Гарантія на брак заводу-виробника - 12 міс.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Hurakan |
| Країна виробник | Китай |
| Вид обладнання | Холодильна/охолоджувана вітрина |
| Функціональне призначення | Для демонстрації і продажу товарів |
| Максимальна робоча температура | 8 град. |
| Мінімальна робоча температура | 2 град. |
| Тип встановлення | Підлоговий |
| Тип охолодження | Вентильований |
| Колір корпусу | Чорний |
| Номінальна напруга | 220 В |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Об'єм | 150 л |
| Потужність | 0,46 кВт |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 900 мм |
| Ширина | 670 мм |
| Висота | 1200 мм |
| Вага | 165 кг |
- Ціна: 57 643 ₴

