




Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Соковижималка Hendi 221 105 призначена для отримання соку з твердих овочів та фруктів. Для професійного комерційного використання.
Центробіжна. Одна швидкість роботи - 3000 об/хв. Орієнтовна продуктивність - до 120 кг/год. Об'єм контейнера для відходів - 7 літрів.
Безпечна в експлуатації - запуск відбувається виключно, коли кришка та запобіжний важіль закриті.
Корпус виконаний з нержавіючої сталі та харчового пластику; робочі частини - із нержавіючої сталі; штовхач і контейнер для відходів - з пластику. Гумові ніжки.
Країна-виробник - Нідерланди.
Потужність - 0,7 кВт; підключення - 220В. Габаритні разміри - 246*439*525h мм. Вага - 13 кг.
Гарантія на брак заводу-виробника - 12 міс.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Hendi |
| Призначення | Професійне |
| Тип приладу | Відцентрова |
| Об'єм резервуара для м'якоті | 7 л |
| Кількість швидкостей | 1 |
| Максимальна швидкість обертання | 3000 об/хв |
| Тип управління | Електронно-механічне |
| Номінальна напруга | 220 В |
| Країна виробник | Нідерланди |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Вид обладнання | Соковижималка для твердих овочів і фруктів |
| Потужність | 0,70 кВт |
| Ориентировочная производительность | 120 кг/час |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 525 мм |
| Ширина | 439 мм |
| Глибина | 246 мм |
| Вага | 13 кг |
- Ціна: 48 545 ₴


