

Картоплечистка Fimar PPN10 призначена для очищення картоплі та подібних коренеплодів (буряків, моркви тощо) від шкірки.
Максимальне завантаження - 10 кг. Орієнтовна продуктивність - 120 кг/год. Таймер - до 4 хв.
Прозора кришка дозволяє безпечно перевіряти стан продукту. При відкритті кришки чи розвантажувального люку робота обладнання зупиняється.
У комплекті поставки абразивний диск; бічні стінки з абразивною поверхнею - додаткова опція. Злив знизу.
Корпус виконаний з нержавіючої сталі, верхня кришка - з полікарбонату.
Країна-виробник - Італія.
Потужність - 0,75 кВт; підключення - 220В. Габаритні розміри - 400*770*860h мм. Вага - 37 кг.
Гарантія на брак заводу-виробника - 12 міс.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Fimar |
| Країна виробник | Італія |
| Вид обладнання | Овочечистки професійні |
| Максимальна продуктивність | 120 кг/год |
| Матеріал | Нержавіюча сталь |
| Номінальна напруга | 220 В |
| Особливості | Таймер, Комплектація абразивним диском |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 400 мм |
| Ширина | 770 мм |
| Висота | 860 мм |
| Вага | 37 кг |
| Основні атрибути | |
| Потужність | 0,75 кВт |
- Ціна: 76 215 ₴

