
Холодильна настільная шафа-вітрина Hurakan HKN-UPD58B призначена для охолодження та демонстрації напоїв і кондитерських виробів.
Загальний об'єм - 58 л. Дві гратчасті полиці, що регулюються за висотою. LED-підсвітка. 1 двері. З усіх 4-х сторін встановлене подвійне скло.
Електронна панель управління. Робочі температури - від +2 до +8°C.
Динамічне охолодження - циркуляція холодного повітря всередині камери. Автовідтаювання. Холодогент - R600a.
Відмінною особливістю даної моделі є наявність зовнішнього обдуву вітрини, що дозволяє запобігти запотіванню скла через значну різницю температур внутрішнього та зовнішнього середовища.
Корпус виконаний з чорного пластику.
Країна-виробник - Китай.
Потужність - 0,2 кВт; підключення - 220В. Габаритні розміри - 447*400*819h мм. Вага - 31 кг.
Гарантія на брак заводу-виробника - 12 міс.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Hurakan |
| Країна виробник | Китай |
| Вид обладнання | Холодильна/охолоджувана вітрина |
| Розташування холодильного агрегату | Вбудований |
| Тип охолодження | Вентильований |
| Колір корпусу | Чорний |
| Номінальна напруга | 220 В |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Тип встановлення обладнання | Настільний |
| Об'єм (л) | 58 |
| Особливості: | Підсвічування, Регульовані полиці, Термостат |
| Потужність | 0,2 кВт |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 447 мм |
| Ширина | 400 мм |
| Висота | 819 мм |
| Вага | 31 кг |
- Ціна: 15 889 ₴

