
Холодильна настільная шафа-вітрина Hurakan HKN-UPD218B призначена для охолодження та демонстрації напоїв і кондитерських виробів.
Загальний об'єм - 218 л. Чотири гратчасті полиці, що регулюються за висотою. LED-підсвітка. 1 двері. З усіх 4-х сторін встановлене подвійне скло.
Електронна панель управління. Робочі температури - від +2 до +8°C.
Динамічне охолодження - циркуляція холодного повітря всередині камери. Автовідтаювання. Холодогент - R290.
Відмінною особливістю даної моделі є наявність зовнішнього обдуву вітрини, що дозволяє запобігти запотіванню скла через значну різницю температур внутрішнього та зовнішнього середовища.
Корпус виконаний з чорного пластику.
Країна-виробник - Китай.
Потужність - 0,34 кВт; підключення - 220В. Габаритні розміри - 515*485*1615h мм. Вага - 77 кг.
Гарантія на брак заводу-виробника - 12 міс.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Hurakan |
| Країна виробник | Китай |
| Вид обладнання | Холодильна/охолоджувана вітрина |
| Розташування холодильного агрегату | Вбудований |
| Тип охолодження | Вентильований |
| Колір корпусу | Чорний |
| Номінальна напруга | 220 В |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Тип встановлення обладнання | Підлоговий |
| Об'єм (л) | 218 |
| Особливості: | Підсвічування, Регульовані полиці, Термостат |
| Потужність | 0,34 кВт |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 515 мм |
| Ширина | 485 мм |
| Висота | 1615 мм |
| Вага | 77 кг |
- Ціна: 40 166 ₴

