




Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Куттер Frosty HR-12 призначений для подрібнення та перемішування різних харчових продуктів.
Об'єм чаші - 12 літрів. Діамерт чаші - 253 мм, висота - 250 мм. Об'єм заповнення - 5,6 літри. Кришка оснащена отвором діаметром 40 мм та ручкою блокування випадкового відкриття з мікровимикачем.
Дволопатевий ніж з гладкими лезами. Регулювання швидкості ножа - від 700 до 2200 об/хв.
Корпус, чаша та ніж виконані з нержавіючої сталі, кришка - з прозорого полікарбонату.
Країна- виробник - Італія.
Потужність - 2,0 кВт; підключення - 220В. Габаритні розміри - 480*320*490h мм. Вага - 22 кг.
Гарантія на брак заводу-виробника - 12 міс.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | FROSTY |
| Країна виробник | Італія |
| Вид обладнання | Куттер |
| Тип встановлення обладнання | Настільний |
| Тип управління | Електронно-механічне |
| Матеріал | Нержавіюча сталь |
| Номінальна напруга | 220 В |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Загальний об'єм чаші | 12 л |
| Робочий об'єм чаші | 5,6 л |
| Швидкість ножа | від 700 до 2200 об/хв |
| Потужність | 2,0 кВт |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 480 мм |
| Ширина | 320 мм |
| Висота | 490 мм |
| Вага | 22 кг |
- Ціна: 22 272 ₴


