
Овочерізка Robot Coupe CL 30 Bistro - обладнання, що допомагає впоратися з великими обсягами однотипної нарізки овочів. Для професійного комерційного використання.
Орієнтовна продуктивність - до 50 кг/год. Два отвори для завантаження продукту:
- великий - розміром 158х64 мм для нарізання об'ємних овочів таких як капуста та селера;
- малий - діаметром 58 мм для нарізання продовгуватих та делікатних овочів таких як морква, огірки, кабачки, гриби тощо.
Нарізання продукту здійснюється за допомогою спеціальних дискових ножів.
Овочерізка Robot Coupe CL30 Bistro постачається БЕЗ дисків!
Всі необхідні диски купуються додатково. Вартість уточнюйте, будь ласка, у менеджерів або на сайті.
Додатково укомплектувати овочерізку можна 29+ дисками: слайсерами, хвилястими ломтиками, терками, соломками, комплектами для кубиків, картоплі фрі з різною товщиною нарізки. Ознайомитись та підібрати необхідні диски можна за допомогою Покажчика вибору дисків.
Швидкість обертання - 500 об/хв. У комплекті - штовхач діаметром 39 мм. Асинхронний двигун забезпечує довготривалу тиху роботу без вібрації.
Корпус виконаний з ABS-пластику.
Країна-виробник - Франція.
Потужність - 0,5 кВт; підключення - 220В. Габаритні розміри - 345х304х590h мм. Вага - 13 кг.
Гарантія на брак заводу-виробника - 12 міс.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Robot Coupe |
| Країна виробник | Франція |
| Матеріал | Пластик |
| Номінальна напруга | 220 В |
| Швидкість обертання, об/хв. | 500 |
| Продуктивність, кг/годину | 40 |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 320 мм |
| Довжина | 304 мм |
| Висота | 590 мм |
| Вага | 11 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вид обладнання | Овочерізка |
- Ціна: 53 326 ₴


