




Овочерізка Robot Coupe CL 50 - обладнання, що допомагає впоратися з великими обсягами однотипної нарізки овочів. Для професійного комерційного використання.
Орієнтовна продуктивність - до 150 кг/год. Два отвори для завантаження продукту:
- великий - розміром 170х75 мм для нарізання об'ємних овочів таких як капуста та селера або для нарізання кількох одиниць невеликих овочів за одну операцію - наприклад, до 10 помідорів;
- малий - діаметром 58 мм для нарізання продовгуватих та делікатних овочів таких як морква, огірки, кабачки, гриби тощо.
Нарізання продукту здійснюється за допомогою спеціальних дискових ножів.
Додатково укомплектувати овочерізку можна 50+ дисками: слайсерами, хвилястими ломтиками, терками, соломками, комплектами для кубиків, картоплі фрі та пюре з різною товщиною нарізки. Ознайомитись та підібрати необхідні диски можна за допомогою Покажчика вибору дисків.
Швидкість обертання - 375 об/хв. У комплекті - штовхач діаметром 39 мм. Асинхронний двигун забезпечує довготривалу тиху роботу без вібрації.
Моторний блок виконаний з полікарбонату, кришка та чаша - з металу.
Країна-виробник - Франція.
Потужність - 0,55 кВт; підключення - 220В. Габаритні розміри - 380х305х595h мм. Вага - 18 кг.
Гарантія на брак заводу-виробника - 12 міс.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Robot Coupe |
| Країна виробник | Франція |
| Номінальна напруга | 220 В |
| Швидкість обертання, об/хв. | 375 |
| Продуктивність, кг/годину | 250 |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 350 мм |
| Довжина | 320 мм |
| Висота | 590 мм |
| Вага | 19 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вид обладнання | Овочерізка |
- Ціна: 88 975 ₴


