
Пароконвектомат Apach AP10QD - професійна піч, призначена для теплової обробки різних продуктів із використанням пару та конвекції.
Оснащений 10 рівнями напрямних з відставнню між ними 80 мм. На напрямні можуть встановлюватись гастроємності GN1/1 та деко 600х400 мм. У комплект поставки входить 3 гастроємності GN1/1-40.
Електронна панель управління. Діапазон резулювання температури - від +30 до +260°С. Інжекторний тип пароутворення. Вбудована автоматична мийка. Реверс вентиляторів. Термощуп.
Корпус виконаний з нержавіючої сталі.
Країна-виробник - Італія.
Потужність - 16,1 кВт; підключення - 380В. Габаритні розміри - 920*840*1200h мм. Вага - 135 кг.
Гарантія на брак заводу-виробника - 12 міс.
| Габаритні розміри | |
|---|---|
| Вага | 135 кг |
| Загальна висота | 1200 мм |
| Загальна ширина | 840 мм |
| Загальна довжина | 920 мм |
| Основні | |
| Виробник | Apach |
| Тип управління | Електронне |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Країна виробник | Італія |
| Кількість рівнів | 10 |
| Номінальна споживана потужність | 16.1 кВт |
| Вид обладнання | Пароконвектомат |
| Тип пароутворення | Інжекторний |
| Особливості | Реверсивний вентилятор |
| Джерело живлення | Електрика |
| Номінальна напруга | 380 В |
| Діапазон регулювання температури | від +30 до +260 °C |
- Ціна: 258 147 ₴

