
Соковижималка Robot Coupe J100 призначена для отримання соку з твердих овочів та фруктів. Для професійного комерційного використання.
Центробіжна. Орієнтовна продуктивність - до 160 л/год. Одна швидкість роботи - 3000 об/хв. Діаметр завантажувального отвору - 79 мм. Корисна висота під носиком - 251 мм. Об'єм контейнера для відходів - 7,2 літри.
Можливі два варіанти використання: безперевне скидання відходів у бак під столом та виштовхування відходів у контейнер. Носик із системою захисту від бризок. Піддон для крапель у комплекті.
Корпус виконаний з нержавіючої сталі та харчового пластику; чаша, фільтр та диск - із нержавіючої сталі; контейнер для відходів - з пластику.
Країна-виробник - Франція.
Потужність - 1,0 кВт; підключення - 220В. Габаритні разміри - 566*262*628h мм. Вага - 14 кг.
Гарантія на брак заводу-виробника - 12 міс.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Robot Coupe |
| Призначення | Професійне |
| Тип приладу | Відцентрова |
| Об'єм резервуара для м'якоті | 7.2 л |
| Кількість швидкостей | 1 |
| Максимальна швидкість обертання | 3000 об/хв |
| Тип управління | Електронно-механічне |
| Номінальна напруга | 220 В |
| Країна виробник | Франція |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Вид обладнання | Соковижималка для твердих овочів і фруктів |
| Потужність | 1,0 кВт |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 628 мм |
| Ширина | 566 мм |
| Глибина | 262 мм |
| Вага | 14 кг |
- Ціна: 122 635 ₴

