
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Соковижималка Easy Line CJ900 призначена для отримання соку з твердих овочів та фруктів. Для професійного комерційного використання.
Центробіжна. Одна швидкість роботи - 3000 об/хв. Діаметр завантажувального отвору - 80 мм. Оснащена системою автоматичного виштовхування відходів. На верхній кришці встановлено сцепний аварійний мікровимикач.
Корпус виконаний з нержавіючої сталі та харчового пластику; чаша, фільтр та диск - із нержавіючої сталі; контейнер для відходів - з пластику.
Країна-виробник - Китай.
Потужність - 0,7 кВт; підключення - 220В. Габаритні разміри - 473*253*525h мм. Вага - 13 кг.
Гарантія на брак заводу-виробника - 12 міс.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | EasyLine |
| Призначення | Професійне |
| Тип приладу | Відцентрова |
| Кількість швидкостей | 1 |
| Максимальна швидкість обертання | 3000 об/хв |
| Тип управління | Електронно-механічне |
| Номінальна напруга | 220 В |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Вид обладнання | Соковижималка для твердих овочів і фруктів |
| Потужність | 0,70 кВт |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 525 мм |
| Ширина | 473 мм |
| Глибина | 253 мм |
| Вага | 13 кг |
- Ціна: 40 419 ₴

