ВЫГОДНО



У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.


Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Купувати GoodFood — вигідно!
За 100% сплату товару доставка на відділення "Нової пошти" БЕЗПЛАТНО!
Оформляйте замовлення прямо зараз!
Макароноварка електрична GoodFood PM4 — професійне обладнання для приготування макаронів, алепші, хінкалі, племенів. Убудова обладнана 4 кошиками.Корпус, кришка, панель керування, ванна та кошика виготовлені з харчової неіржавкої сталі.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | GoodFood |
| Країна виробник | Китай |
| Номінальна споживана потужність | 4 кВт |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Джерело живлення | Електрика |
| Максимальна робоча температура | 200 град. |
| Номінальна напруга | 220 В |
| Вид обладнання | Макароноварка |
| Тип встановлення обладнання | Настільний |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 11 кг |
| Ширина | 600 мм |
| Довжина | 415 мм |
| Висота | 265 мм |
| Опис ємностей професійної макароноварки | |
| Об'єм 1 ванни макароноварки | 6 л |
| Користувальницькі характеристики | |
| Матеріал корпусу | Нержавіюча сталь |
| Кількість ванн макароноварки | 4 |
- Ціна: 6 853 ₴

