




При 100%-вій передоплаті товару доставка на відділення "Нової пошти" безкоштовно!
Оформіть замовлення прямо зараз!
Слайсер GoodFood GS220JS - пристрій для швидкої, економної та рівномірної нарізки харчових продуктів на скибочки заданої товщини. Для професійного комерційного використання.
Напівавтоматичний - з ручною подачею. Діаметр дискового ножа - 220 мм. Товщина нарізки - до 12 мм. Максимальна ширина нарізки - 160 мм. Стаціонарний заточувальний пристрій. Вентильований двигун.
Корпус виконаний з анодованого алюмінію, ніж - із нержавіючої сталі.
Країна-виробник - Китай.
Потужність - 0,12 кВт; підключення - 220В. Габаритні розміри - 424*389*329h мм. Вага - 12 кг.
Гарантія на брак заводу виробника - 12 міс.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | GoodFood |
| Країна виробник | Китай |
| Тип встановлення обладнання | Настільний |
| Номінальна напруга | 220 В |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Матеріал | Алюміній |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 424 мм |
| Ширина | 389 мм |
| Висота | 329 мм |
| Вага | 12 кг |
| Основні | |
| Товщина нарізки | до 12 мм |
| Ширина нарізання | 160 мм |
| Заточувальний пристрій | стаціонарний |
| Діаметр ножа | 220 мм |
| Потужність | 0,12 кВт |
| Вид обладнання | Напівавтоматичний слайсер |
| Додаткові функції та характеристики | |
| Матеріал корпусу | Алюміній |
- Ціна: 13 119 ₴

