




Мікрохвильова піч Reednee MEG50K-6 - професійне обладнання, що дозволяє швидко розігріти, розморозити та приготувати продукти на грилі.
Об'єм печі - 20 л. Внутрішні розміри камери - 315*295*181h мм.
Піч СВЧ має 5 рівнів потужності. Таймер - до 60 хв. Потужність мікрохвиль - 700 Вт. Оснащена функціями "гриль" та "розморожування".
Корпус і камера покриті емаллю. Оздоблення передньої панелі та двері - нержавіюча сталь.
Країна-виробник - Китай.
Потужність - 1 кВт. Підключення - 220В. Габаритні розміри - 454*330*262h мм. Вага - 10,5 кг.
Гарантія на брак заводу-виробника - 12 міс.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | REEDNEE |
| Об`єм | 20 л |
| Максимальна потужність мікрохвиль | 700 Вт |
| Гриль | Так |
| Внутрішнє покриття | емаль |
| Кількість рівнів потужності | 5 |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Вид обладнання | Піч мікрохвильова |
| Підключення, В | 220 |
| Таймер, хв. | 60 |
| Потужність, кВт | 1,0 |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 262 мм |
| Ширина | 454 мм |
| Глибина | 330 мм |
| Вага | 10.5 кг |
- Ціна: 4 849 ₴


