
Мікрохвильова піч Reednee MEG537 - професійне обладнання, що дозволяє швидко розігріти, розморозити та приготувати продукти на грилі.
Об'єм печі - 23 л. Внутрішні розміри камери - 330*315*195h мм.
Піч СВЧ має 5 рівнів потужності. Таймер - до 60 хв. Потужність мікрохвиль - 800 Вт. Оснащена функціями "гриль" та "розморожування".
Корпус і камера покриті емаллю. Оздоблення передньої панелі та двері - нержавіюча сталь.
Країна-виробник - Китай.
Потужність - 1,1 кВт. Підключення - 220В. Габаритні розміри - 470*377*282h мм. Вага - 13,5 кг.
Гарантія на брак заводу-виробника - 12 міс.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | REEDNEE |
| Об`єм | 23 л |
| Максимальна потужність мікрохвиль | 800 Вт |
| Гриль | Так |
| Внутрішнє покриття | емаль |
| Кількість рівнів потужності | 5 |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Вид обладнання | Піч мікрохвильова |
| Підключення, В | 220 |
| Таймер, хв. | 60 |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 282 мм |
| Ширина | 470 мм |
| Глибина | 377 мм |
| Вага | 13.5 кг |
- Ціна: 5 460 ₴


