




Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Таця охолоджувана Hendi 424 186 - компактна таця, яка стане гідною прикрасою шведського столу та приверне увагу гарною викладкою холодних закусок і десертів.
Таця охолоджувана Hendi 424 186 обладнаний:
- 1-м холодоелементом із розміром 430х275 мм;
- 1-м підносом GN1/1 з неіржавкої сталі;
- 1-й прозорою кришкою типу Rolltop з полікарбонату;
- основою з ABS-пластику.
Принцип роботи таця полягає в такому: холодоелемент наповнюється водою, потім заморожується в морозильній камері, після чого кладеться під неіржавка таця з продуктом. Отже, охолодження продукту відбувається природним способом і ніяк не регулюється примусово.
Тривалість процесу охолодження залежить від температури довкілля та первинної температури викладуваних продуктів.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Hendi |
| Країна виробник | Нідерланди |
| Призначення | Для холодних закусок і десертів |
| Тип встановлення обладнання | Настільний |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 555 мм |
| Ширина | 357 мм |
| Висота | 175 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вид обладнання | Піднос охолоджуваний |
| Матеріал | Полікарбонат |
- Ціна: 7 664 ₴

