
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Фаршеміс Frosty FME-30 призначений для перемішування м'ясного фаршу зі спеціями. Ручний - можливість підключення до м'ясорубок відсутня.
Об'єм діжі - 30 л. Оснащений одним валом з 4 лопатями, кришкою і регульованими ніжками.
Корпус виконаний з нержавіючої сталі.
Країна-виробник - Італія. Габаритні розміри - 310*480*390h мм.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | FROSTY |
| Країна виробник | Італія |
| Матеріал | Нержавіюча сталь |
| Кількість швидкостей роботи | 1 |
| Об'єм діжі | 30 л |
| Вид обладнання | Фаршемішалка |
| Кількість лопатей | 4 |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 480 мм |
| Висота | 390 мм |
| Довжина | 310 мм |
- Ціна: 11 676 ₴

