
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Соковичавниця EFC DZ 808 використовується в ресторанах, кафе, барах, фаст-фудах, готелях для приготування фрешу з інших фруктів та овочів.
Корпус апарата виготовлений із полірованого алюмінію, робочі частини з неіржавкої стали .
Жмих потрапляє в спеціально призначений відцентровий контейнер.
| Основні | |
|---|---|
| Матеріал корпусу | Нержавіюча сталь |
| Колір корпусу | Чорний |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Максимальна швидкість обертання | 1800 об/хв |
| Сфера використання | Торгові магазини |
| Тип управління | Механічне |
| Вид обладнання | Соковижималка для твердих овочів і фруктів |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 291 мм |
| Ширина | 262 мм |
| Глибина | 163 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Виробник | EFC |
- Ціна: 4 771 ₴

